Witaminy i minerały – wykorzystaj Omega 3-6-9

Wielu ludzi stosuje dietę, która wydaje się dla nich zdrowa, ale bez odpowiednio dobranych suplementów nie można mówić o diecie idealnej. Zdrowe odżywianie się to tylko modne hasło, które tak naprawdę wielu z nas nie potrafi wdrożyć w swoje życie.

Nie wystarczy zrezygnować z mięsa, cukru i tłuszczów, ponieważ witaminy i minerały występujące w produktach roślinnych nie dostarczają ich prawidłowej ilości. Musielibyśmy jeść niemożliwą porcję owoców i warzyw, aby każdego dnia osiągnąć maksymalną dawkę dobroczynnych składników. Posiłki nie zawsze spożywamy też jednakowe, szybko się nudzimy, próbujemy czegoś nowego, a zatem, by mieć pewność, że nie stracimy przez to w organizmie niczego, co niezbędne w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia rozpocznijmy suplementację.

Bardzo cenne kwasy nienasycone mają oleje roślinne oraz ryby, którymi są omega 3-6-9. Brak tych kwasów w diecie ma duży wpływ na wygląd i zdrowie, dlatego też powinno się zadbać, aby każdego dnia uzupełnić ich poziom w organizmie poprzez dietę, a najlepiej suplementację.